Rakúsko

Autobusové stanice Rakúsko

V našom elektronickom formulári vyššie si môžete zakúpiť cestovný lístok na autobus z a do nasledovných rakúskych autobusových staníc(autobusové stanice sú aj s podrobnejším popisom, mapou a foto), krajina odchodu a príchodu Rakúsko:

Všetky rakúske autobusové stanice, z ktorých si u nás môžete kúpiť cestovný lístok:

Graz, BUS train.st.stopBlaguss

Hainburg,

Hainburg a D. Pfaffenbergweg, 

Hainburg, Pressburger Reichsstrasse

Hainburg, Wiener Tor, 

Klagenfurt, BUS train.st.stop16

Linz, Industriezeile 84, Linz, Haupbahnhof

Neusiedl am See, Hauptplatz

Neusiedl am See, Seebad, Neusiedler See

Parndorf, Outlet Center

Salzburg, Lastenstrasse 12, Salzburg,Weiserhof/Lastenstras.

Wien, International Bus Terminal, Erdbergstrasse, Wien, VIB Erdberg, Wien, Erdberg

Wien HBF Wiedner Gürtel, Wien, Südtirolerplatz, Wien, Wiedner Gurtel, Südbahnhof

Wien,Flughafen Wien, Wien,Flugh. Wien, Letisko Viedeň

Wolfsthal, Hauptstrasse 40, Wolfsthal, Gh. Dom

Autobus Rakúsko

Letnou linkou do Rakúska

Autobus Neusiedler See

Radi aktívne oddychujete? Alebo ste gurmáni, ktorí do Rakúska chodia ochutnávať vynikajúce vínko z Burgenlandu? Alebo radi nakupujete v outletovom centre v Parndorfe?

Letná linka bude premávať trikrát denne v oboch smeroch od 29.6.2017 do 2.9.2017 a to vždy vo štvrtok, v piatok, alebo v sobotu. Bratislava - Parndorf - Neusiedl am See

Neváhajte a využite Letnú linku za oddychom alebo za nákupmi. Autobusy vás odvezú k rakúskemu Neusiedler See alebo do Designer Outlet v Parndorfe.

Podrobné informácie o odchodoch a cenách nájdete v >>TU<<

Informácie o Burgenlande

Nákupy v Parndorfe

Nájdite vaše najobľúbenejšie dizajnérske značky  počas celého roka zľavnené najmenej o 30 %. Komplex Designer Outlet Parndorf, umiestnený v prekrásnom  prírodnom regióne Neziderské jazero, ponúka jedinečný nákupný zážitok.  V 130 dizajnových predajniach nájdete všetko, čo poteší srdce kupujúceho – od fascinujúceho výberu dizajnovej módy, šperkov a topánok až po elegantný tovar pre domácnosť a trendové športové druhy tovaru. Kaviarne a reštaurácie, priestory na hranie pre deti a  bezplatné parkovacie miesta dopĺňajú zážitok z nakupovania.

Dovolenka v Rakúsku

Jedno z najkrajších a najlepšie vybavených kúpalísk na Neziderskom jazere je zároveň to najbližšie k Bratislave. Všade naokolo panuje “prímorská” dovolenková atmosféra a to nie len kvôli obrovskej rozlohe jazera a mierne slanej vode. Tento pocit umocní 500 metrov dlhá udržiavaná pláž ohraničená po oboch stranách prístavom pre lode a plachetnice. I keď na opačný koniec jazera nedovidíte, voda je tu skutočne plytká. Maximálna hĺbka je necelé 2 metre.

Cyklistika v Rakúsku

Cyklistický „raj“
Perfektne vybudovaná a vyznačená 1000 km dlhá sieť cyklistických tratí ponúka cyklistické zážitky v jedinečnej prírodnej scenérii. Celkom 11 cyklistických tratí – športových a rodinných – a regionálna gastronomická ponuka priláka každoročne tisíce cyklistov.

Víno v Rakúsku

Panónska pôžitkárska kultúra dosahuje svoj vrchol súhrou gastronómie a vinohradníctva v domáckych čardách alebo exkluzívnych vínnych pivniciach: užite si regionálne akostné výrobky, víno a kulinárske špeciality počas sviatkov.

Čerstvé a rozmanité
Ponuka výrobkov v regióne Neziderského jazera je veľmi rozmanitá: čerstvé ryby z Neziderského jazera, introdukované druhy úžitkových zvierat ako prasiatko mangalica a šedý hovädzí dobytok v národnom parku Neziderské jazero – Seewinkel (Jazerný kút), prvotriedne rakúske a zahraničné druhy vína.