Celá Európa - Európska Únia a ďalšie krajiny v Európe

Európa - Autobusy z a do 147 nasledovných slovenských autobusových staníc a autobusových staníc Európskej Únie a ostatných krajín Európy:

Slovensko

U nás si môžete zakúpiť cestovný lístok na autobus z a do nasledovných slovenských autobusových staníc(autobusové stanice sú aj s podrobnejším popisom, mapou a foto):

Všetky slovenské autobusové stanice, z ktorých si u nás môžete kúpiť cestovný lístok:

Bánovce nad Bebravou,AS Banská Bystrica,AS Bratislava,AS Bratislava,Letisko Bratislava,Petržalka,Einsteinova/MHD Brezno, žel.st. Detva, AS Handlová,Dom služieb Hanušovce n.T.,nám. Humenné, AS, Humenné, žel.st. Kapušany,park Košice,AS Košice, SOŠ automobilová Levoča,AS Liptovský Mikuláš,AS Lučenec, AS Michalovce,žel.st. Moldava nad Bodvou, mesto Nitra,AS Nová Baňa,žel.st. Nové Mesto nad Váhom,žel.st. Partizánske,AS Piešťany,AS Poprad,AS Prešov,AS Prievidza,AS, Prievidza, žel.st. Revúca,AS Rimavská Sobota, AS Rožňava,AS Sereď, nám. Snina, nám. Strážske, AS Topoľčany,AS Tornaľa,nám. Trenčín, AS Trnava,AS Vranov n.T.,AS Zlaté Moravce,AS Zvolen,AS Žarnovica,motel Sitno Žiar nad Hronom,AS Žilina, AS  

Veľká Británia - Anglicko

U nás si môžete zakúpiť cestovný lístok na autobus z a do nasledovných anglických autobusových staníc(autobusové stanice sú aj s podrobnejším popisom, mapou a foto):

Všetky anglické autobusové stanice, z ktorých si u nás môžete kúpiť cestovný lístok:

Dover, Eastern Docks London, Victoria Coach St., Londýn  

Belgicko

U nás si môžete zakúpiť cestovný lístok na autobus z a do nasledovných belgických autobusových staníc(autobusové stanice sú aj s podrobnejším popisom, mapou a foto):

Všetky belgické autobusové stanice, z ktorých si u nás môžete kúpiť cestovný lístok:

Antwerpen, van Straalenstraat Brussel, CCN Nord Station Gent, Dampoort Station Liege Rue varin 33-43  

Česko

U nás si môžete zakúpiť cestovný lístok na autobus z a do nasledovných českých autobusových staníc(autobusové stanice sú aj s podrobnejším popisom, mapou a foto):

Všetky české autobusové stanice, z ktorých si u nás môžete kúpiť cestovný lístok:

Brno,ÚAN,Zvonařka, Brno, AS Zvonářka Business Class Praha,Florenc Business Class, AN Florenc, Praha, Florenc Turancar Uherské Hradiště  

Čierna Hora

U nás si môžete zakúpiť cestovný lístok na autobus z a do nasledovných čiernohorských autobusových staníc(autobusové stanice sú aj s podrobnejším popisom, mapou a foto):

Všetky černohorské autobusové stanice, z ktorých si u nás môžete kúpiť cestovný lístok:

Budva, Tour.Vill.Slov.plaža  

Francúzsko

U nás si môžete zakúpiť cestovný lístok na autobus z a do nasledovných francúzskych autobusových staníc(autobusové stanice sú aj s podrobnejším popisom, mapou a foto):

Všetky francúzske autobusové stanice, z ktorých si u nás môžete kúpiť cestovný lístok:

Angers, Gare Routier - Quai N-Esplanade de le Gare, Avignon,Gare routiere Bld.St.Roch Bordeaux, Parking Descas, 18 Quai de Paludate, front of hotel IBIS Brive Carcassonne, 17Bld.Omer Sarrault Le Havre Le Mans Lille, Bld.de Turin hot.Suit Novotel Marseille, gare Pole Multimodal Metz,1 Avenue L.Débonnaire Montpellier, Av du Colonel Pavelet Nantes Halluchere, 2 Route de Paris la clinique J.Verne Narbonne, Arret Eurolines Park.Autocars Nice,gare de Lindbergh 175 Nimes, Parking relais le Parnasse, av. du languedoc Orthez, A64 Sortie 8 Park.péage Paris, gare routiere Gallieni, 28 Avenue du Général de Gaulle Reims TGV Champagne Ard. Pau, 4 Av.de I´université Rennes. Gare Rout.Blv.Solferino Rouen, avenue 23 Champlain Saint-Brieuc St.Gaudens, A64 -Sortie 18 Parking péage Strasbourg, Place de ľ Etoile Tarbes, Gare SNCF Av.M.Joffre Toulon, gare de Toulon stop 24 Toulouse 68Bld.Pierre Semard GR Tours, Parking bus des Peupliers  

Grécko

U nás si môžete zakúpiť cestovný lístok na autobus z a do nasledovných gréckych autobusových staníc(autobusové stanice sú aj s podrobnejším popisom, mapou a foto):

Všetky grécke autobusové stanice, z ktorých si u nás môžete kúpiť cestovný lístok:

Atheny,ul.Lagoumitzi 65, Atény, Athens Katerini,Rest.Olympus Plazza Lamia, Rest. Makedonia Larissa, 1 Nestou Str. Thessaloniki, 28 Monastiriou str.  

Chorvátsko

U nás si môžete zakúpiť cestovný lístok na autobus z a do nasledovných chorvátskych autobusových staníc(autobusové stanice sú aj s podrobnejším popisom, mapou a foto):

Všetky chorvátske autobusové stanice, z ktorých si u nás môžete kúpiť cestovný lístok:

Baška Voda, penzion Knezovic Crikvenica, hotel Ad Turres Drvenik, hotel Nano Funtana/Vrsar Tour.Sett. Funtana Gradac, hotel Laguna Makarska, hotel Rivijera Novigrad hotel LAGUNA Orebič, hotel Bellevue Poreč, hotel Delfin Pula, hotel Pula Rabac, hotel MARINA Sv. Filip i Jakov, hotel Alba Umag, hotel Adriatic Trogir Hotel MEDENA  

Luxembursko

U nás si môžete zakúpiť cestovný lístok na autobus z a do nasledovných luxemburských autobusových staníc(autobusové stanice sú aj s podrobnejším popisom, mapou a foto):

Všetky luxemburské autobusové stanice, z ktorých si u nás môžete kúpiť cestovný lístok:

Luxembourg, Luxemburg  

Maďarsko

U nás si môžete zakúpiť cestovný lístok na autobus z a do nasledovných maďarských autobusových staníc(autobusové stanice sú aj s podrobnejším popisom, mapou a foto):

Všetky maďarské autobusové stanice, z ktorých si u nás môžete kúpiť cestovný lístok:

Budapest,Népliget aut.all. Györ,aut.áll. Miskolc, bus station  

Nemecko

U nás si môžete zakúpiť cestovný lístok na autobus z a do nasledovných nemeckých autobusových staníc(autobusové stanice sú aj s podrobnejším popisom, mapou a foto):

Všetky nemecké autobusové stanice, z ktorých si u nás môžete kúpiť cestovný lístok:

Bonn, Fernbushaltestelle Museumsmeile Frankfurt am Main, Hbf.Area A,Hst,A2-A4 Kaiserslautern Koblenz, Sparda Bank beim Hbf. Ludwigshafen Mannheim, ZOB, München, ZOB Hackerbrücke Regensburg,Fernbushaltestt.Hbf Saarbrücken, Fernbus bhf.Dudweilerstr. Stuttgart, Airport Busterminal SAB Ulm,  Böfingen, Eberhard-Finckhstr. 34 Wiesbaden,Hbf Gartenfeldstr. Würzburg,Bismarckstr.  

Rakúsko

U nás si môžete zakúpiť cestovný lístok na autobus z a do nasledovných rakúskych autobusových staníc(autobusové stanice sú aj s podrobnejším popisom, mapou a foto):

Všetky rakúske autobusové stanice, z ktorých si u nás môžete kúpiť cestovný lístok:

Graz, BUS train.st.stopBlaguss Hainburg, Hainburg a D. Pfaffenbergweg, Hainburg, Wiener Tor, Hainburg, Pressburger Reichsstrasse Klagenfurt, BUS train.st.stop16 Linz, Industriezeile 84, Linz, Haupbahnhof Salzburg, Lastenstrasse 12, Salzburg,Weiserhof/Lastenstras. Wien, International Bus Terminal, Erdbergstrasse, Wien, VIB Erdberg, Wien, Erdberg Wien HBF Wiedner Gürtel, Wien, Südtirolerplatz, Wien, Wiedner Gurtel, Südbahnhof Wien,Flughafen Wien, Wien,Flugh. Wien, Letisko Viedeň Wolfsthal, Hauptstrasse 40, Wolfsthal, Gh. Dom  

Srbsko

U nás si môžete zakúpiť cestovný lístok na autobus z a do nasledovných srbských autobusových staníc(autobusové stanice sú aj s podrobnejším popisom, mapou a foto):

Všetky srbské autobusové stanice, z ktorých si u nás môžete kúpiť cestovný lístok:

Beograd, AS, nást./Platform 37 Novi Sad, AS, nást./Platform 3, Subotica bus stat.  

Švajčiarsko

U nás si môžete zakúpiť cestovný lístok na autobus z a do nasledovných švajčiarskych autobusových staníc(autobusové stanice sú aj s podrobnejším popisom, mapou a foto):

Všetky švajčiarske autobusové stanice, z ktorých si u nás môžete kúpiť cestovný lístok:

Basel, Meret Oppenheimstrasse Bern, Neufeld bus terminal Geneve, Gare Routiere Lausanne, Park.Velodrome St.Gallen, Lagerstrasse 10 Zürich, Carplatz am Sihlquai(Zurich;Curich;Zurigo)  

Taliansko

U nás si môžete zakúpiť cestovný lístok na autobus z a do nasledovných talianskych autobusových staníc(autobusové stanice sú aj s podrobnejším popisom, mapou a foto):

Všetky talianske autobusové stanice, z ktorých si u nás môžete kúpiť cestovný lístok:

Ancona, Staz.FS Bologna, st. Piazza XX Settembre Firenze, st. Via SITA Sn.Caterina Foggia, Staz FS Genova,piaz.della Vittoria Padova, FS pl.12 via Pace Pescara, pl.Republika Ravenna, Staz. FS Rimini,Via Fada, Centro Studi Roma, Stazione Tiburtina, Rím San Benedetto. Staz FS San Severo, Staz.FS Termoli, Terminal Bus Udine, Staz. FS, Udine, viale Europa Unita Verona, Stac.FS.P. Nova, 36 viale le cardin. Girolama Venezia-Mest..Staz.. Viale Staz.(Benátky) Vieste, Piazzale Aldo Moro  

Autobusové Stanice u nás v blízkej budúcnosti:

Albánsko,  Andorra,  Bielorusko,  Bosna a Hercegovina,  Bulharsko,  Dánsko,  Estónsko,  Fínsko,  Gibraltar,  Holandsko,  Kosovo,  Litva,  Lotyško,  Macedónsko,  Malta,  Moldavsko,  Monako(Monaco),  Nórsko,  Poľsko,  Portugalsko,  Rumunsko,  San Maríno,  Severné Írsko,  Slovinsko,  Škótsko,  Španielsko,  Švédsko,  Turecko,  Ukrajina,  Vatikán, Wales. Aachen,  Aalborg,  Aarhus,  Aberdeen,  Aix-en-Provence,  Alba Iulia,  Alexandria,  Alicante,  Almere,  Amadora,  Amersfoort,  Amiens,  Amsterdam,  Andorra la Vella,  Antibes,  Apeldoom,  Arad,  Arles,  Arnhem,  Augsburg,  Ayr,  Bacău,  Baden-Baden,  Baia Mare,  Bălți,  Banja Luka,  Barcelona,  Bar,  Bari,  Belfast,  Békéscsaba,  Bendery,  Berat,  Bergamo,  Bergen, Berlín,  Biel,  Bilbao,  Bielefeld,  Bijelo Polje,  Biograd na Moru,  Bobrujsk,  Bochum,  Bol,  Bolzano,  Borås,  Borisov,  Botoşani,  Braga,  Brăila,  Brašov,  Braunschweig,  Breda,  Brela,  Brest,  Brescia,  Brémy,  Bruggy,  Bukurešť,  Burgas,  Bursa,  Buzău,  Caen,  Cagliari,  Calais,  Cardiff,  Catania,  Celje,  Cetinje,  Cluj-Napoca,  Coimbra,  Craiova,  Cres,  Crotone,  Čačak,  Čenstochová(Częstochowa),  České Budějovice,  Darmstadt,  Daugavpils,  Debrecín,  Deva,  Dijon,  Dnepropetrovsk,  Dortmund,  Drač,  Drammen,  Drážďany,  Dubrovnik,  Duisburg,  Dundee,  Düsseldorf,  East Kilbride,  Edinburgh,  Eger,  Eindhoven,  Eisenstadt,  Elbasan,  Enschede,  Erfurt,  Esbjerg,  Espoo,  Essen,  Fanipaľ,  Ferrara,  Fier,  Fredrikstad,  Freiburg,  Galaţi,  Gävle,  Gdaňsk,  Gelsenkirchen,  Genk,  Gijon,  Gjirokastra,  Glasgow,  Göteborg,  Greenock,  Grenoble,  Groningen,  Haag,  Haarlem,  Hagen,  Halle,  Hamburg,  Hamm,  Hannover,  Havířov,  Heidelberg,  Helsingborg,  Helsinky,  Heraklion,  Herceg Novi,  Homeľ,  Hradec Králové,  Hrodna,  Hvar,  Chania,  Charkov,  Charleroi,    Chemnitz,   Iaşi, Ingolstadt,  Innsbruck,  Inverness,  Istanbul,  Jelgava,  Jezera,  Joensuu,  Jönköping,  Jūrmala,   Jyväskylä,  Katovice(Katowice),  Karlovac,  Karlsruhe,  Kassel,  Kaunas,  Kavala,  Kecskemét,  Kiel,  Kielce,  Kirkwall,  Kišiňov,  Kladno,  Klaipeda,  Korçë,  Kolín(Köln),  Konstanca,  Korfu,  Korinth,  Kotka,  Kotor,  Knin,  Kragujevac,  Krakov(Krakow),  Krefeld,  Krk,  Kristiansand,  Kodaň,  Korčula,  Kouvola,  Kukës,  Kuopio,  Kyjev,  Lahti,  Lappeenranta,  Leeds,  Lerwick,  Lezha,  Leverkusen,  Liberec,  Liepāja,  Linköping,  Lipsko,  Lisabon,  Lisburn,  Liverpool,  Livorno,  Ljubljana,  Lodž,  Londonderry,  Lošinj,  Lucerne,  Lublin,  Lugano,  Lund,  Lübeck,  Lyon,  Ľvov,  Badrid,  Magdeburg,  Mahiľov,  Malaga,  Malmö,  Manchester,  Mannheim,  Mainz,  Maslenica,  Maribor,  Marsala,  Messina,  Minsk,  Modena,  Monza,  Mníchov,  Mosonmagyaróvár,  Most,  Mostar,  Mönchengladbach,  Mukačevo,  Mulhouse,  Murcia,  Münster,  Nancy,  Narva,  Neapol,  Neum,  Newport,  Nijmegen,  Niš,  Nyíregyháza,  Norimberg,  Norrköping,  Oberhausen,  Odense,  Odesa,  Olomouc,  Omisalj,    Omiš,  Opava,  Oradea,  Orange,  Orléans,  Orša,  Oslo,  Osnabrück,  Ostrava,  Oulu,  Oviedo,  Ózd,  Örebro,  Pag,  Palermo,  Pančevo,  Pardubice,  Passau,  Parma,  Patras,  Pärnu,  Pécs,  Perpignan,  Perugia,  Peshkopia,  Petrovac,  Piacenza,  Pireus,  Pissa,  Pitești,  Ploče,  Ploieşti,  Plovdiv,  Plzeň,  Podgorica,  Pori,  Porto,  Postupim(Potsdam),  Poznaň,  Prato,  Primosten,  Priština,  Rab,  Râmnicu Vâlcea,  Randers,  Ravenna,  Reggio di Calabria,  Riga,  Rijeka,  Rovinj,  Rostock,  Rotterdam,  Ruse,  Rzeszów,  Saint-Étienne,  Salerno,  Sandnes,  Sandvika,  Sankt Pölten,  Sarajevo,  Sarandë,  Satu Mare,  Shkodër,   Segedín,  Senj,  Setubal,  Sevilla,  Sheffield,  Schwechat,  Sibiu,  Sicília,  Sion,  Sinj,   Skadar,  Slunj,  Småland,  Sofia,  Sopron,  Sparta,  Split,  Stavanger,  Stryj,  Stuttgart,  Suceava,  Székesfehérvár,  Szolnok,  Szombathely,  Swansea,  Šiauliai,  Šibenik,  Šklov,  Štetín,  Štokholm, Tallinn,  Tampere,  Taranto,  Târgu Mureș,  Tarnów,  Tartu,  Tatabánya,  Terst(Trieste),  Thassos,  Tilburg,  Timişoara,  Tirana,  Tiraspol,  Treviso,  Tromsø,  Trondheim,  Tučepi,  Tulcea,  Turín(Torino),  Turku,  Tuzla,  Ugljan,  Ulcinj,  Ulm,  Ultrecht,  Umeå,  Uppsala,  Uster,  Užhorod,  Ústí nad Labem,  Vaasa,  Vác,  Valencia,  Valletta,  Vantaa,  Varna,  Varšava,  Västerås,  Venlo,  Verona,  Versailles,  Veszprém,  Vicebsk,  Vigo,  Villach,  Vilnius,  Vlorë,  Vodice,  Wels,  Wiener Neustadt,  Winterthur,  Wolfsburg,  Wroclaw,  Wuppertál,  Zaanstadt,  Zadar,  Zakopané,  Zaragoza,  Záhreb, Záporožie,  Zenica,  Zlín,  Zrenjanin,  Žlobin.