Hainburg

Hainburg, AS - Autobusová Stanica Hainburg

Z Bratislavy do Hainburgu

Autobusy Slovak Lines idú každú hodinu, vychádzajú z Autobusovej stanice MN v hodinových intervaloch, vždy 10 minút po celej hodine. Linka jazdí v podobných časoch ako doterajšia linka 901 DPB. K menším časovým posunom oproti 901-ke prišlo z dôvodu pridania zastávky v Bratislave na AS Mlynské nivy.

Tarifné podmienky sú zachované, vrátane všetkých doterajších zliav.

Cestovné lístky si môžete kúpiť u vodiča autobusu ale aj v predpredaji v sieti predajných miest Slovak Lines, online cez webstránku alebo aplikáciu Slovak Lines. Pri nákupe u vodiča autobusu môžete platiť aj Dopravnou kartou Slovak Lines

Cestovný poriadok linky Bratislava - Hainburg nájdete >>TU<<
Ceny cestovného z Bratislavy do Haiburgu nájdete >>TU<<

Adresa zastávok v Haiburgu: 

1. Hauptplatz, 2410 Hainburg an der Donau, Rakúsko 

2. Hainburg a D. Pfaffenbergweg, 

3. Hainburg, Pressburger Reichsstrasse

4. Hainburg, Wiener Tor, 

Telefón: +421 2 18 211 (Kontaktné centrum), +421 2 55 422 734 (Medzištátny dispečing)

Email: info@slovaklines.sk

Info: Autobusová stanica sa nachádza v centre mesta na Hlavnom námestí. Hainburg an der Donau je mesto v Rakúsku v okrese Bruck an der Leitha v spolkovej krajine Dolné Rakúsko. Je to najvýchodnejšie rakúske mesto s malebnými uličkami, mohutnými stredovekými bránami a mestskými hradbami. Prvá písomná zmienka o meste sa nachádza už v najstaršej nemecky písanej literárnej pamiatke z konca 12. storočia Niebelungenlied. Nad mestom sa vypína hrad, ktorý začali budovať v 11. storočí na príkaz cisára Henricha III. Symbolom mesta je najväčšia európska mestská brána zo stredoveku z 13. storočia. Každoročne v júni sa v meste konajú stredoveké historické trhy a na hrade počas leta Hradné hry Hainburg.

GPS súradnice: 48.147336, 16.94112

Obrázok:

Autobus Hainburg

Obrázok zdroj

Mapa:

Zväčšiť mapu